Ev / Kozmetik / Lr Microsilver Yüz Bakım Seti

Lr Microsilver Yüz Bakım Seti

Lr Microsilver Yüz Bakım Seti sivilce soruni olanlar için Lr Microsilver, sofistike bir yüzey yapısına sahip olan nano gözenekli bir gümüştür (gümüş tozu, parçacık büyüklüğü yakl. 11,6 µm). Saf mikro gümüş antibakteriyel, düzenleyici ve sağlamlaştırıcı etkilidir. Çoğu rakip firmanın ürünlerinde koloidal gümüş (gümüş dispensiyonları, gümüş tuzları, gümüş proteinleri) kullanılır. LR’ın kullandığı süngerimsi yüzey yapısına ve her zaman eşit parçacık büyüklüğüne sahip olan nano gözenekli gümüş, yalnızca cildin yüzeyinde reaksiyonmeye girer. Kısmen aynı kullanım alanları için kullanılan kimyasal gümüş bileşiklerine (gümüş tuzları) kıykatiyen istenmeyen yan etkiler beklenmemektedir.

Her bir Microsilver Plus ürünü 3 temel faktör madde içerir: Saf gümüş, çinko bileşikleri ve dekspantenol. Microsilver Plus ürünleri paraben ve boya içermez.

Microsilver Plus yüz bakım seti, bilhassa akne ve sivilce problemu olanlarda hoş sonuçlar veriyor. Özellikle yağlı bir cildiniz varsa standart bir yüz temizleyiciden farklı bir ürün kullanmalı ve yağlanma oranını düşürmelisiniz. Microsilver Plus Yüz Yıkama Kremi hem bunu yapıyor, hem de cildi derinmelesine temizliyor. Yıkama kreminden sonra kullanılan Microsilver Plus Yüz Kremi ise akneli cildin yeniden sağlığına kavuşması cildi derli topluyor.

Akne herkeste farklı nedenlerle ortaya çıkan ve yine herkeste farklı ilaçlarla tedavi edilen bir hastalık. Birinde işe yarayan ürünler, sizde sonuç vermeyebilir. Cildinizle uyumlu olan kombinasyonu bulabilmek için uzun sürebilecek bir tedavi sürecine hazır olmalısınız. Ağır akne ilaçlarına geçmeden önce LR’ın Microsilver serisine de bir şans verin. İyi sonuç almak için her iki ürün de sabah akşam olmak suretiyle en az 1.5 ay derli toplu kullanılmalı.

Microsilver Bakım Ürünleri

0

Puan ver

Daha Fazla Microsilver Bakım Ürünleri İçin Linki İnceleyiniz.

Daha Fazla bilgi edinin
User Rating: 3.95 ( 1 votes)

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir