Ev / Kozmetik / Aloe Vera El Kremi

Aloe Vera El Kremi

Aloe vera krem net miktarı 75 ml
Ürünün Etkileri.
Kurumuş ve bakım gerektiren ellere ve cildinize yoğun bakım.
Ürün Vücudunuza Nem takviyesi sağlar ve organik zengin aynı safa çiçeği özü içeriğiyle cildinize bakım yapar.
Cildin yenilenmesini tamamlar.
Hedef Grubu Oldukça kuru, bakım gerektiren eller ve vücut için.
Ürünün Özellikleri Oldukça kuru ve bakım gerektiren ellere ve vücuda Ürün yoğun bakım uygular. Nem ve besleyici bakım sağlar, cildin tazelenmesini sağlar. Böylece bakım gerektiren elleriniz ve vücudunuza yeniden taze len miș ve yumuşak hale gelir. Hızlı emilir. % 40 Aloe Vera ve organik aynı safa çiçeği özü içerir.
Ürünün kullanımı;İhtiyaç halinde gün içinde birden fazla kez ellerinizi nazikçe kremleyin.
Ürünün Etken Maddeleri Organik aynı safa çiçeği özü olgun ve bakıma muhtaç ellere ve vücuda yoğun bir koruma ve yumuşak bir bakım sağlar. Ürünün İçeriğindeki badem yağı cildi yeniler ve yumuşatır. Doğal Bitkisel yağlardan Arındıraral oluşturulan kombinasyon, Kuru ve bakım gerektiren el ve vücut cildini desteklemek üzere , Hindistan cevizi,squalan , gliserin ve E Formülü vitaminiyle tamamlanır.
Her elinizi yıkadığınızda günlük el ve vücut bakımınız için almış olduğunuz Aloe Vera el kremini ellerinizi narince yıkamak için Aloe Vera krem sabunu kullanımını öneriyoruz.
Güzel Bir Bilgi El maskesi olarak da uygulama Yapılabilinir. En az yarım saat boyunca veya gece boyu etki etmesini sağlayın.

 

Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremi

Puan ver

Ürün Vücudunuza Nem takviyesi sağlar ve organik zengin aynı safa çiçeği özü içeriğiyle cildinize bakım yapar. Cildin yenilenmesini tamamlar.

Şimdi Sipariş Ver
User Rating: 5 ( 1 votes)

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir