Ev / Bilgisayar / Tablet / iPad WiFi 32 GB Gümüş Rengi

iPad WiFi 32 GB Gümüş Rengi

iPad Çok ince. Büyük eğlence

Öğrenin, oynayın, gezinin, üretin. iPad, yapmayı sevdiğiniz her şey için size olağanüstü bir ekran, inanılmaz bir performans ve birbirinden muhteşem uygulamalar sunuyor. İstediğiniz her yerde. Kolayca. Büyüleyici bir şekilde.

Retina Ekran
Göz alıcı bir ekran. Göz alıcı bir boyut.

 

Büyüleyici Retina ekran.
İster fotoğraflarınıza göz atıyor ister alışveriş yapıyor veya sunum hazırlıyor olun, büyüleyici 9.7 inç Retina ekranın mükemmel boyutu ve sunduğu muhteşem ayrıntılar sayesinde yaptığınız her şey capcanlı ve hayat dolu.

 

 

 

Performans İzleyin, oynayın ve üretin. Hiç durmayın.

Hızlı, akıcı performans.

64 bit A9 çip, her uygulamanın hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayan olağanüstü bir performans sunuyor. Zengin öğretici içeriklere sahip uygulamaları keşfedin, grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı oyunlar oynayın, dilerseniz iki farklı uygulamayı aynı anda çalıştırın. Ve tüm bunların keyfini 10 saate kadar süren pil ömrüyle çıkarın.1

Uygulamalar
iPad için tasarlanmış bir milyonun üzerinde uygulama.

Her şey için bir uygulama var.

Her iPad uygulaması, iPad’in gücü ve boyutu dikkate alınarak tasarlandı. Üstelik App Store’da bulunan birbirinden muhteşem pek çok uygulama sayesinde, yapmayı sevdiğiniz her şey için bir uygulama var.Buradan İnceleye Bilirisiniz.

 

 

 

 

 

iOS 11
iPad için büyüleyici bir değişim.

 

 

iPad. On parmağında 11 marifet.
iOS 11, iPad’e yepyeni bir hayat veriyor. Yeni özellikleri ve becerileri sayesinde çok daha fazla şeyi, çok daha hızlı ve kolayca yapmanızı sağlarken aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü ve kişisel bir deneyim sunuyor.
iOS 11 hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

 

 

Touch ID
Tek dokunuşla kilit açın, giriş yapın, satın alın.

 

Kameralar
FaceTime. Fotoğraflar. Videolar. Çok güzeller.

Ön ve arka kameralar.
iPad ile fotoğraf ve video çekmek çok kolay, çok hızlı. 8 MP kamerayı kullanarak ayrıntılarla dolu fotoğraflar
ve 1080p HD videolar çekin. Ardından Fotoğraflar uygulamasını, iMovie’yi veya App Store’daki favori uygulamanızı kullanarak bu fotoğraf ve videoları
doğrudan iPad’inizde düzenleyin. Dilerseniz ön taraftaki FaceTime HD kamerayla görüntülü aramalar yapın ve muhteşem selfie’ler çekin.

Devamlılık Kusursuz bir deneyim.
Tüm aygıtlarınız arasında.

Aygıtlarınız arasında özgürce çalışın.
iPad, diğer aygıtlarınızla mükemmel bir uyuma sahip. iPhone’unuzda bir mail yazmaya başlayın, aynı mail’i iPad’inizde tamamlayın. Ya da iPad’inizden bir fotoğrafı, videoyu veya metni kopyalayıp yakınınızdaki Mac’inize yapıştırın. Dilerseniz AirDrop özelliğiyle dosyalarınızı aygıtlarınız arasında kablosuz olarak anında paylaşın.

 

TasarımDoğuştan gezgin.

Wi-Fi ve 4G LTE
İnternette gezinin,
video izleyin.
Hız kesmeyin.

 

Bağlantıda kalın.
iPad, gittiğiniz her yerde bağlantıda kalmanız için tasarlandı. Hızlı 802.11ac Wi‑Fi, 866 Mbps’ye varan aktarım hızları sağlıyor. Wi‑Fi + Cellular modeli, pratik bir şekilde bağlantı kurabilmeniz için tüm dünyadaki LTE ağlarını destekliyor.2 Apple SIM ise 180’i aşkın ülke ve bölgede yer alan kablosuz ağlara doğrudan aygıtınızdan kolayca bağlanmanıza olanak veriyor.

Aksesuarlar
Fonksiyonel
şıklık.

iPad WiFi 32 GB Gümüş Rengi

Puanlama

Bu Ürüne Hemen Sahip Olabilirisiniz

Şimdi Satın Al
User Rating: Be the first one !

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir