Ev / Kozmetik / LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi 100 ML

LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi 100 ML

YumUşak ve Canlı Bir Cilt İsteyenlere!

 LR Aloe VIA serisinde bulunan LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi ürününden bahsedeceğim. Cildi benim gibi titiz olanlar için özel üretilmiş zengin içerikli ve tamamıyla doğal cilde zararlı hiç bir kimyasal içermeyen seyrek bulunan ürünlerden birisidir.

Ürünün bilhassa soğuk havalarda en fazla müracaatlacak ürünler arasında yerini alacağını da bilmenizi isterim. Benim şahsen cildim çok titiz olduğu için kış aylarına girdiğimiz dönemde cildimde kabarmalar başlar, kuruluk oluşur ve döküntüye kadar devam eder.

Her sene bu problemleri yaşardım ve bu problemlerdan kaynaklı da çok rahatsızlık duyardım. Ben ne kadar ürün kullandıysam hiç bir cildime iyi gelmedi, zira titiz ciltler çabuk tepki gösterir ve kızarma, kabarma biçiminde kullanılan ürüne göre reaksiyon verir.

Tabi çoğu üründe az da olsa çok ta olsa kimyasal faktör maddeler kullanıldığı için bu da benim işime yaramadı, tam tersi cildimi daha fazla kabarttı, kızarttı.

Geçen sene LR ile tanışmıştım ve kataloğu incelediğimde Aloe Vera Hassas Cilt Kremi ürününü gördüm ve özellikleri ve doğal bitkilerden ve meyvelerden elde edilmesi de beni bu ürünü netlikle denemeye itti. Bu ürünü kullanmaya başladım ve ilk izlenimim ürünün cilde teması esnasında cildin çabuk ürünü emmesi dikkatimi çekti.

Diğer yandan cilt ürünü emdikten sonra ciltte yağlanma yapmıyor. Yani yağ artıkları kalmıyor. Bunun nedeni cildin ürünü tamamıyla emmesi ve kullanılan faktör maddelerin de çok yerinde ürünler olmasıdır.

Üzüm çekirdeği yağı cilt için çok makuldur ve ürünümüzün içerisinde mevcuttur. Cildi kış aylarında çok hoş besler ve nem oranını çok iyi ayarlar. Özellikle titiz ciltler için en uygun olup, cilde uygulandığı gibi cilde pamuksu bir yumUşaklık katar.

Aloe Vera Hassas Cilt Kremi Kullanımı:

Kullanımı çok kolay yine de bilmeyenler için buradan kısaca bahsedeyim. Yüz ve vücut için kullanıma müsait bir üründür. Sabah ve akşam ihtiyaç durumunda bedeninuzun ihtiyacı olan bölgesine uygulayabilirsiniz.

LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi 100 ML

0

Puan ver

LR Aloe Vera Daha Fazla Ürün İnecelemsi Yapın

Şimdi Sipariş Ver
User Rating: 3.85 ( 1 votes)

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir