Ev / Kozmetik / Gıda Takviyesi / LR Aloe Vera Jel Şeftali İçecek

LR Aloe Vera Jel Şeftali İçecek

Yeni LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali %98 saf Aloe Vera yaprak jeli içeren, şeker ilavesi olmayan sağlıklı bir besin kaynağıdır. Aloe Vera Jel İçecek Şeftali şeker içermemesine rağmen şeftali aRoması  ve ilaveten ferahlatan bir tada sahiptir.

Tamamen şekersiz – Günlük porsiyonda yalnızca 0,0054 karbonhidrat oranı
Çok hafif: Sadece 13,5 kJ / 3,6 kcal
En yüksek Aloe Vera oranı: %98,2 saf Aloe Vera Yaprak Jeli
Ürünün Özellikleri

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali ARomalı  % 98 oranında Lr Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Hafif, meyvemsi tadına şeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında sadece 0,054 ekmek birimi şeker bulunur. Bu nedenle bilhassa diyabetliler için makuldur. Kıymetli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunabilir ve metabolizmayı destekleyebilir. Tavsiye edilen günlük dozla % 100 oranında C vitamini alınır.

LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında derli toplu bir biçimde kontroller sürdürülmektedir.

Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıştır. Renklendirici içermez.

EFSA (Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır.

C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunur.

Sertifikalandırma

SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.
SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en çokı kurallara bağlı kalite mühürlerinden birini sağlamaktadır.

Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera Jel İçeceğin üretimini, herhangi ya da derli toplu Aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve sonuçlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını derli toplu biçimde ay ay, yıl yıl kontrol eder.

IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir bilim kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Kullanım Şekli:

Öğünlerden önce günlük olarak 3 x 30 ml biçiminde alınmalıdır. Aloe Vera Jel İçecek Şeftali isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş ya da oda sıcaklığında içilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve en kısa zamanda tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

Diyabetliler için günlük beslenme sırasında alınan şeker miktarı önemlidir ve kandaki insülin düzeyinin oldukça sabit tutulabilmesi için kontrol altına alınmalıdır. Bu nedenle Aloe Vera Jel İçecek Şeftali bu hedef grup için son derece makul bir farklılık sunmaktadır.

Ürünün İçindekiler:

Aloe Vera Jeli (% 98), Su, İnulin, L-Askorbik Asit, Stabilizör: Ksantan Gam, Asitlik düzenleyici: Sitrik asit, ARoma verici: Şeftali aRoması (%0.11), Koruyucu: Potasyum sorbat, Tatlandırıcı: Sodyum siklamat, ARoma verici: Şeftali aRoması (%0.11), Tatlandırıcı: Asesülfam K, ARoma verici: Krema aRoması, Tatlandırıcı: Sodyum Sakkarin

 

Lr Aleo Vera Şeftalili İçecek

Puan ver

Yeni LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali %98 saf Aloe Vera yaprak jeli içeren, şeker ilavesi olmayan sağlıklı bir besin kaynağıdır. Aloe Vera Jel İçecek Şeftali şeker içermemesine rağmen şeftali aRoması  ve ilaveten ferahlatan bir tada sahiptir. Hemen Buradan Sipariş Verebilirisiniz.

Şimdi Sipariş Ver
User Rating: 4.55 ( 1 votes)

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir