Ev / Elektronik / Vestel Dahili Uydu Alıcılı Smart Televizyon

Vestel Dahili Uydu Alıcılı Smart Televizyon

Vestel SMART TV

Standart televizyonun ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV ile evde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir.

SMR:Üstün panel yenileme hızı ve background aydınlatmasını, gelişmiş Pixellence teknolojisiyle birleştiren Super Motion Rate (SMR), dinamik görüntü performansında kusursuz iyileştirme sağlar.

 

Entegre FULL HD Uydu Alıcısı

Entegre HD dijital uydu alıcısı vasıtası ile uydu yayınlarını ekstra cihaza ihtiyaç duymadan direkt olarak alabilmenize imkân tanır. Böylece ekstra kutu, kumanda ve kablo kullanımına ihtiyaç kalmaz.

USB MEDİA PLAYER

USB girişi vasıtası ile TV’nizden müzik dinleyebilir, fotoğraf ve video dosyalarınızı büyük ekranda görüntülemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

HDMI

HDMI girişleri vasıtası ile HDMI arabirimine sahip diğer ürünlerinizi televizyonunuza aynı anda basitçe bağlayabilirsiniz. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin çoklu cihazlardan direkt olarak televizyonunuza doğru yüksek hızla transferinı sağlar.

Enerji Tasarrufu

Tüm elektronik ürünler bekleme konumunda enerji tüketir. Çevreci teknolojisi vasıtası ile yeni nesil Vestel televizyonlar, bekleme modunda 3 Watt yerine 1 Watt’tan düşük güç tüketmektedir.

 

Önemli Not:Satın almış olduğunuz ürünün kurulumunun yetkili servis tarafından yapılması gereklidir. Kutusu açılmış ve yetkili servis dışında kurulumu yapılmış ürünler garanti dışı kalmaktadır. Ürünü teslim aldıktan sonra, ürünün çağrı merkezi ile iletişime geçerek kurulum için randevu rezervasyonu meydana getirmenizi rica ederiz. Çağrı merkezi ile görüştüğünüzde; yetkili servis adresinize yönlendirilecek veya servis iletişim numaraları tarafınızla paylaşılacaktır. Kurulum ve garanti koşulları hakkında detaylı bilgiyi 0850 222 41 23 ürün çağrı merkezinden alabilirsiniz.
Keskin görüntüler, izlenen yapımlardan veya oynanan oyunlardan alınan keyfi katbekat arttırıyor. Geliştiricilerin, çeşitli teknolojilerle destekledikleri modeller, daha keskin ve net görüntüler alınması konusu ile ilgili etkin oluyor. Yalnızca ülkemizde değil, dünya genelinde tanınmış markalardan biri olan Vestel’in 40FA7100 model numaralı ürünü, görüntü özellikleriyle öne çıkıyor.Vestel Pixellence görüntü prosedüre teknolojisiyle güçlendirilen, Comb Filter ve Ultra Dynamic Contrast ile gerçekçi ve parlak görüntüler oluşturan Vestel 40FA7100; 40 inçlik LED aydınlatmalı paneliyle dikkat çekiyor. Full HD (1920×1080) çözünürlüğündeki model, Super Motion Rate vasıtası ile 400 Hz’e yükselttiği ekran yenileme hızı ile kesintisiz görüntülerin başarı ile yansıtılmasını sağlıyor. Yüksek tanımlı filmlerde, konsol oyunlarında ve televizyona bağlanan bilgisayarlarda istek edilen sonucun alınmasını sağlayan bu özellik, ürünün en güçlü yanları arasında bulunuyor. Modelin üzerine konumlandırılan giriş-çıkış noktaları, ürünün kablolu ve kablosuz bağlantı konusu ile ilgiliki zenginliğini gösteriyor. Vestel 40FA7100 üzerinde bulunan, 2 adet USB 2.0, 2 adet HDMI, 1 adet analog anten, 1 adet uydu anteni, DVI, komponent, kompozit, SCART, Ethernet ve ortak kullanıcı arayüzü (Common Interface – CI+) gibi bağlantı noktaları kullanılmak istenen hemen her cihazın televizyona takılabilmesini sağlıyor. Sahip olduğu CI+ ile abonelik gerektiren yayınları izlemek amacıyla alınan kartların, alıcı kutusu olmaksızın kullanılabilmesine izin veriyor.

Harici Wi-Fi (Wi-Fi Ready) veya Ethernet vasıtasıyla internete bağlanabilen ürün, böylece akıllı televizyon özelliklerinden de sonuna kadar faydalanabilmenize imkân tanıyor. DLNA teknolojisiyle uyumlu diğer aygıtlarla iletişim sağlayabilen Vestel 40FA7100; kablo TV, analog, karasal yayın ve HD uydu alıcılarıyla televizyon yayınlarının, harici Receiver gerektirmeksizin izlenebilmesine ortam hazırlıyor. Vestel 40FA7100 özellikleri arasında bulunan 16 Watt’lık stereo yapıdaki German + Nicam hoparlörler ve Dolby Digital Plus, otomatik ses sabitleyici gibi programsal yetenekler, özellikle film, oyun veya çoklu ortam tecrübesinizin en üst noktaya çıkmasına yardım ediyor. Orta büyüklükteki odalar için yeterli ses çıkış gücüne sahip modele, ses ve kulaklık çıkışları üzerinden analog ses sistemleri takılabiliyor. Optik ses portundan yüksek tanımlı sesler elde alınabilen ve kesintisiz bir kullanım tecrübesi vadeden televizyon; YouTube, Facebook, Twitter ve Social TV gibi ön yüklü olarak gelen veya sonradan kurulabilen sayısız programla hemen her ihtiyacı basitçe karşılıyor.

Vestel 40FA7100’de bulunan elektronik uygulama rehberi (EPG), takip ettiğiniz TV ve radyo uygulamaları ile ilgiliki ayrıntıları görüntüleyebilmenize yardımcı olurken, kanalların yayın akışlarını inceleyebilmenize izin veriyor. Modele bağlanan USB hafıza ve harici disklerin içindeki ses, video ve müzik dosyalarını çalıştırabilen ürün, desteklediği birden fazla format vasıtası ile, bu dosyaların problemsiz biçimde kullanılabilmesine imkân sağlıyor. USB ile kanal listesi kopyalama, Vestel Akıllı Tavsiye, Vestel Akıllı Rehber, Vestel Smart Remote ve Vestel Smart Center gibi yeteneklerle donatılan Vestel 40FA7100’le gelen internet tarayıcıyla, internet keyfini oturma odası rahatlığında yaşanabiliyor.Çapraz yapılı geniş ayakları vasıtası ile televizyon standına konumlandırılabilen Vestel 40FA7100 40″ 101 Ekran Full HD Smart LED TV, duvar askı aparatıyla istek edilirse duvara da monte edilebiliyor.

A enerji tüketim sınıfında bulunan model kullanım sırasında ortalama 63 Watt’lık enerji tüketimiyle dikkat çekiyor. Ekonomik mod vasıtası ile bekleme konumunda 0.5 Watt’lık elektrik harcayan ürün, oldukça albenili dizaynıyla salon ve oturma odalarınıza şıklık katıyor. Yüksek çözünürlüklü televizyon almayı düşünenlerin ilgisini çeken Vestel 40FA7100 fiyatı ile ulaşılabilirliğini sürdürüyor.Sahip olduğu donanım ve program özelliklerinin yanı sıra, ince ön çerçevesi ve Ultra Slim yapısıyla da tercih edilebilir ürünler arasında bulunan akıllı televizyon, orta ölçekli odalar için en uygun hale geliyor.

Ekran Ebatı:40 ınch 101 Ekran
Ekran Formatı:169
Görüntü Çözünürlüğü:1920 x 1080 Pixel
Kontrast Oranı:Ultra Dynamic Contrast
Full HD:Full HD 1920×1080
Video Girişleri:RF Girişi KarasalKablo2x HDMI 2xUSB 1x Scart Girişi PC Girişi VGA DVI SesGirişi Audio Video AV Girişi Kulaklık Çıkışı Ethernet LAN
Teletext:Teletext 1000 sayfa
Ses Çıkışı:2 x 8 W
Ses Sistemi:German Nicam Stereo
Boyut:Ayaklı 588 x 923 x 220 mm Ayaksız 544 x 923 x 40 mm
Ağırlık:Standlı 125 Kg Standsız 10 Kg
Diğer Özellikler 1:Smart TV
Kurulum Bilgisi 1:Kurulum Ücretli Ürün Tüketici Tarafından Açılabilir 2 Yıl VESTEL Tarafından Garantili
Garanti Süresi:24 Ay Garanti Vestel 444 4 123

Vestel Dahili Uydu Alıcılı Smart Televizyon

Puan ver

Standart televizyonun ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV ile evde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir.

Şimdi Satın Al
User Rating: 3.35 ( 1 votes)

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir