Ev / Kozmetik / Anti-Age Sistemi / LR Zeitgard Anti-Age Sistemi

LR Zeitgard Anti-Age Sistemi

LR ZEITGARD ile Kendinizi Gençleştirin!

Zamanı durduran güzellik için bütünsel bir çözüm
Hiç Kaybolmayan bir gençliğe ve güzelliğe sahip olmak çoğu insanın uzun yıllarddır kurduğu bir hayaldir. LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi, sizlere Yıllara meydan okumanızı ve yüzünüzün sahip olduğu gençliği korumanızda yardımcı olacak. LR  ZEITGARD evde kendiniz için  profesyonel olarak kullanıma uygun geliştirilmiştir. Şimdiye kadar güzellik salonlarında kullanılan yenilikçi teknolojiye sahip bu sisteme güvenmelisiniz. Sadece 3 adımda kalıcı sonuçlar elde edeceksiniz. 1 adımda yüzünüzü bir sonraki adıma en uygun hale getirmek için, derinlemesine temizleyerek başlayacaksınız. Devamında cilt kırışıklıklarını azaltan ve hızlı etkisiyle cilt üzerinde gözle görülebilir canlılık yaratan LR Anti-Age uygulaması geliyor. Son aşama olarak her cilt tipine uygun zengin içerikli bakımıyla, cilt yapısını yeniler ve ciltte kalıcı genç ve taze bir görünüm bırakır. Daha fazla beklemeyin; zamanı geri alın. LR ZEITGARD ile güzelliğiniz sizin elinizde.

Tertemiz ve parlak bir cilt için LR ZEITGARD Temizleme Sistemi Kullanın

Tek bir tuş ile daha fazla güzellik
LR ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ile anında parlak ve temiz bir cilt! Yenilikçi teknolojik yüz temizleme fırçaları klasik yüz temizliğini mükemmel bir hale getirdi. LR Zeitgard cildinize zarar vermeden makyaj ve benzeri kalıntıları 10 kat daha etkili bir biçimde temizler.
Eşsiz hijyen konsepti
Fırça başlığının LR için özel üretilmiş ve yuvarlak uçlu lifleri, içeriğindeki anti bakteriyel eşsiz etken maddesi sayesinde 3 aya kadar hijyenik kalır. Microsilver BG™ bir koruma kalkanı gibi etki gösterir: Bakterileri azaltır ve yeniden oluşmasını engeller.
Yüz temizliğinde yeni bir boyut
Yenilikçi ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı klasik yüz temizliğinde bir devrim yaratıyor. Bilinen klasik cilt temizliğine göre daha etkili ve özellikle de hassastır.
Fırça lifleri ve özel olarak geliştirilmiş temizleme ürünleri birbirileriyle yakın bir „Ağ“ oluşturur , ciltteki kirleri çözer, içeriğine hapseder ve tamamen ortadan kaldırır. Cildiniz artık bir sonraki yüz bakımınıza hazır hale gelir. Cilt temizlenmiş, daha parlak ve tamamen ışıltılı bir hal alır. – Kadınlar ve erkekler için olmazsa olmaz!

Yenilikçi Etkisi Hissedin

LR ZEITGARD yüz temizleme sistemi
Cildinizin en ince detayına kadar düşünülmüş bir sistem: osilasyon yapan fırçasıyla cildi kirlerden derinlemesine temizler: Temizleme ürününün özel uyumlu yapısı cilt kirlerini bir „ağ“ içine hapseder. Sonuç:. Görülebilir ve etkisi uzun süren temiz bir cilt.
Osilasyon yapan fırça yapısı fark yaratıyor

 

LR ZEITGARD Yüz Temizleme Cİhazı‘nın eşsiz fırça lifleri dakikada 7.000 kez titrer! Yuvarlak uçlu fırça lifleri cilt yüzeyinde gezerken ciltteki kirleri daha iyi ve etkili bir şekilde temizler. Işıl ışıl ve temiz bir ciltle, farkı siz de göreceksiniz!

 

Nasıl Kullanılır!

Bir dakikada ışıltılı ve temiz bir cilt mi?
Dermatest tarafından onaylandı: LR ZEITGARD Yüz Temizleme Fırçası klasik temizliğe göre 10 kat daha fazla etkili temizliği garantiliyor. LR ZEITGARD Yüz Temizleme cihazını temizle ürünü ile beraber yüzün her bölümüne (alın/burun, her bir yanak/çene) 20 saniyelik periyotlar halinde uygulayın. Cilt temizlenir, yenilenir, uyarılır ve düzenli kullanımda gerginleşebilir!
Etkin bakım sistemi
Bir dakikalık günlük kullanım ile gözle görülebilecek sonuçları ortaya çıkarır. LR ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ve yüksek kalitedeki LR ZEITGARD temizleme ürünleri birbirleriyle uyum içerisindedir.
Gözle görülebilir sonuçlar
Derinlemesine temizlik ile daha güzel bir cilt
Bir sonraki bakım aşaması için ideal bir hazırlık
Masaj fonksiyonu sayesinde daha gergin ve düzgün bir cilt
Daha parlak ve canlı görünen bir cilt dokusu

LR ZEITGARD

Puan ver

Tek bir tuş ile daha fazla güzellik ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ile anında parlak ve temiz bir cilt! Yenilikçi teknolojik yüz temizleme fırçaları klasik yüz temizliğini mükemmel bir hale getirdi. Zeitgard cilde zarar vermeden makyaj ve benzeri kalıntıları 10 kat daha etkili bir biçimde temizler.

Şimdi Sipariş Ver
User Rating: 4.55 ( 1 votes)

Tüm Cilt Tipleri İçin

Her ihtiyaca uygun cilt temizliği
ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Klasik; tüm cilt tiplerini temizler. MICROSILVER Teknolojisi ile güçlendirilmiş fırça lifleri tamamen temiz bir görünüm ortaya çıkarır. ZEITGARD için özel olarak geliştirilmiş yapısı ile kolay emilebilinen temizleme jeli uygulama sonrasında tazelenmiş bir cilt etkisi yaratır.
ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Hassas; yumuşak fırça lifleri hassas citler için uygundur ve aynı zamanda içerisinde MICROSILVER Teknolojisini barındırır. Hassas ciltler için geliştirilmiş krem, temizleme programı ile ideal bir uyum sağlar.

 

hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir